Tartalomjegyzék:

Videó: Szalavat Julajev átvette A Vezetést A Gagarin Kupa Első Fordulójában A Traktor Ellen

Videó: Dominik a traktor 2024, Április
Anonim

A Gagarin-kupa nyolcaddöntőjének harmadik mérkőzésén az ufai Salavat Julajev 4: 0-ra győzte le a Cseljabinszki Traktort.

Az első időszakban Alexander Kadeikin szerezte a korongot Ufa számára, a mérkőzés második harmadában Marcus Granlund és Peter Khokhryakov szerzett gólokat. A játék harmadik szakaszában az utolsó pillanatban Vjacseszlav Szoloduhin a Salavat Julajev számára a Traktor üres kapujába lőtte a negyedik gólt.

A sorozat eredménye 2-1 volt az ufai csapat javára.

A következő mérkőzésre a Traktor arénában kerül sor február 9-én, 17:00 órakor moszkvai idő szerint.

Jégkorong. KHL. Rájátszás

Keleti Konferencia. 1/4 döntő

Harmadik meccs

"Traktor" (Cseljabinszk) - "Salavat Yulaev" (Ufa) – 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Célok: Kadeikin - 1 (Zsarkov, Birjukov), 12:27 - 0: 1. Granlund - 1 (Hartikainen), 26:58 - 0: 2. Khokhryakov - 1, 31:40 - 0: 3. Szoloduhin - 1 (p.v., Alekszejev), 59:39 - 0: 4

Kapusok: Fedotov (Will, 31:40, 59:06 - 59:39) - Metsola

Bírság: 18 – 4

Dobások: 19 (8+6+5) – 25 (5+6+14)

Bírák: Victor Birin, Martin Frano

Március 7. Cseljabinszk. V. Belousovról elnevezett "Traktor" repülőgép.

Sorozat pontszáma: 1-2