Tartalomjegyzék:

Videó: Rondon Az Elmúlt öt évben Másodszor Segítette A CSKA-t Az Orosz Kupa Negyeddöntőjébe Jutáson

Videó: Один день в Кампоаморе. Выпуск 9. Новички 2024, Április
Anonim

Moszkva CSKA üt SKA-Habarovszk az Oroszország BetCity Cup-2020/21 - nyolcaddöntőjében - 2: 0. A meccs góljait a hadsereg középpályásai szerezték Ilzat Akhmetov és Nikola Vlašić … Előestéjén pontosan 20 év telt el annak a pillanatnak, amikor a CSKA elnöke lett Evgeny Giner.

A VEB Arénában zajló mérkőzésre az időjárási viszonyok miatt nem kerülhetett sor, de a hőmérő egy órával a találkozó kezdete előtt nem esett mínusz 6 alá, így a meccs küldötte nem talált okot a játék elhalasztására. "A CSKA hagy minket játszani, szemtelenebben kell cselekednünk" - mondta a szünetben az SKA védője Kirill Suslov.

Addigra a habarovszki csapat 0: 1-es vereséget szenvedett Akhmetov pontos találata után. Ez a biskeki szülött ötödik gólja a CSKA számára. Közülük hármat az Orosz Kupában szereztek.

Az SKA csatárát a második félidő elején kiállították Vladislav Bragin … Először a játékvezető sárga lapot mutatott a játékosnak egy egyenes rúgásért. Mario Fernandezazonban miután felszólította a VAR-t és megismételte a visszajátszást, meggondolta magát. Az orosz válogatott védőnek sikerült folytatnia a találkozót.

A kisebbségbe került habarovszki lakosok még néhányszor kihagyhatták. A legtöbb pillanat azután kezdődött, hogy a csatár pályára lépett Salomon Rondon … Ez volt a Rubin és a Zenit volt játékosának első mérkőzése a hadsereg csapatában. A venezuelai a moszkvai klubban kölcsönben játszik a 2020/21-es szezon végéig.

A meccs pontját Vlašić tette meg, aki a 30. gólját szerezte a hadsereg csapatában.

A CSKA az utóbbi öt évben csak másodszor jutott be az Orosz Kupa negyeddöntőjébe. A 2019/20-as torna sorsolásán a hadsereg csapata felülmúlta Ufát (1: 0), de a ¼ döntőben vereséget szenvedett a Moszkva Spartaktól (2: 3). Előtte a vörös-kékek változatlanul felszálltak az 1/16-os döntőben: Tyumen (1: 1, 0: 3 büntetőkkel), Avangard (0: 1), Enisey (1: 2). A 2020/21-es szezon óta az Orosz Kupát új rendszer szerint rendezik, így a CSKA, mint európai versenyek résztvevője, az 1/8-as döntőből azonnal megkezdte a tornát.

A seregcsapat riválisa a negyeddöntőben sorsolással kerül meghatározásra.