Rondon Gólt Szerzett és Asszisztált Az Akhmat Elleni Mérkőzésen

Tartalomjegyzék:

Videó: Rondon Gólt Szerzett és Asszisztált Az Akhmat Elleni Mérkőzésen

Videó: Kiújultak az Izrael elleni rakétatámadások 2024, Április
Anonim

A CSZKA Moszkva otthon legyőzte Akhmat Groznyot. A VEB Arénában rendezett találkozó 2: 0 eredménnyel zárult. A "sereg" klubban a bemutatkozó gólt a csapat újonca, Salamon Rondon szerezte, és gólpassza miatt is.

Az első félidőben egyenlő játék folyt, de az előny a CSKA oldalán állt.

A 36. percben Rondon ügyesen vitte el a labdát a tizenhatos határáig, ütött, de a kapufát találta el. Egy perccel később a hazaiak kaptak lehetőséget a 11 méteres rúgásra.

Nizich félbeszakította Fernandez kedvezményét a kezével. Rondon megközelítette a jelet, és pontos volt - 1: 0.

7 perccel a második félidő kezdete után Nikola Vlašić megduplázta a hadsereg előnyét. Vlašić kedvezményt kapott Rondontól, és az első érintést a közeli sarokba találta - 2: 0.

Végül Akhmat nem sokat tett, a CSKA pedig még magabiztosabbá tehette volna győzelmét, de a szentpétervári Ivan Sidenkov játékvezető sípja 2: 0-ra rögzítette a végeredményt.

A CSKA ezen győzelem után 40 pontot szerez, és megtartja a második vonalat az orosz bajnokság rangsorában. Akhmat a 11. helyen áll 26 ponttal.