Három Alfa Romeo és Bertone Koncepció Kerül Aukcióra

Tartalomjegyzék:

Videó: Három Alfa Romeo és Bertone Koncepció Kerül Aukcióra

Videó: Minecraft - Romeo And Juliet Act 3 Scene 1 (School Project) 2024, Április
Anonim

Október végén aukcióra kerül sor az RM Sotheby's-n, amelynek egyik része az Alfa Romeo és a Bertone három ritka koncepciója lesz. A gépeket a múlt század közepén gyártották

A szakértők egyetértenek abban, hogy a teljes telek kezdeti költsége 14 millió dollár lesz. Ami az Alfa Romeo járműveinek lehető legnagyobb árát illeti, a felső határ szakértők szerint elérheti a 20 millió dollárt.

A koncepcionális Berlinetta Aerodynamica Technica a továbbfejlesztett aerodinamikai tulajdonságokat szem előtt tartva lett megtervezve. Ez egy kétajtós modell 5, amelyet 1953-ban adtak ki. Az autó együtthatója 0,23. Ez az indikátor alacsonyabb az egy évvel később megjelenő 7-es modellnél, ez 0,19.

A harmadik koncepció egy évvel később készült el. Az előző két autónál jobban hasonlít az Alfa Romeo gyártmányú modelljéhez. Az 1900-as Sprint használták mindhárom jármű alapjául. Az autók nagyon elegánsak, és három évtizeddel ezelőtt részt vettek a legelegánsabb autók versenyén.

Ajánlott: