A Spartak Sorozatban Negyedik Vereségét Szenvedte El, Elveszítette Rubint

Tartalomjegyzék:

Videó: A Spartak Sorozatban Negyedik Vereségét Szenvedte El, Elveszítette Rubint

Videó: Ezért kötöttek házassági szerződést Rubint Rékáék - 2015.11.02. - tv2.hu/fem3cafe 2024, Április
Anonim

A moszkvai "Spartak" 0: 2-es vereséget szenvedett a kazan "Rubin" ellen az orosz labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának részeként. A találkozóra Moszkvában került sor az Otkrytie Arena stadionban.

A moszkvai "Spartak" fő intrikája az újonc Quincy Promes megjelenése volt a kezdőben. Ennek eredményeként a játékos az első percektől megjelent, és meg tudta erősíteni a piros-fehér támadás bal szélét, de nem sikerült eredményes akciókat elérnie.

Az első félidőben két sárga lap és Roman Zobnin elküldése jegyezhető fel. A szünet után a piros-fehérek edzői stábja úgy döntött, hogy frissíti a mezőny közepét, és Hendrix helyett Kral jelent meg a pályán.

A „Rubin” 8 perccel a játékrész második felének kezdete után sikerült kihasználnia a csapat számbeli előnyét, és Despotovic megnyitotta a meccsen a pontszerzést. Kvaratskhelia kapott egy passzt valaki büntetőterületének aljáról, ezt követően Moses nyomására állt és egy passzal Maksimenko birtokában találta Despotovichot, és egy touchdown rúgással a kapu sarkába küldte a labdát.

A mérkőzés 71. percében a meccs fő játékvezetője, Szergej Lapochkin kiegyenlítette a felállást, megmutatva a második sárga Oliver Abilgort, de ez nem segített a piros-fehéreken, és a találkozó 89. percében Despotovich gólt szerzett kettős.

Ez a Spartak zsinórban negyedik veresége a hivatalos mérkőzéseken. Február 20-án a Spartak az Orosz Kupában kikapott a Dinamótól (0: 2), a téli szünet előtt pedig egymás után kétszer veszített az orosz bajnokságban: a Zenit (1: 3) és a Szocsi 0: 1-re.

Spartak (Moszkva) - Rubin (Kazan) - 0: 2

«Spartacus»: Maksimenko, Zhigo, Maslov (Bakaev, 81), Jikia, Ayrton, Moses, Hendrix (Kral, 46), Zobnin, Ponce, Promes, Sobolev.

«Rubin»: Dupin, Szamosnyikov, Starfelt, Uremovics, Zujev (Begics, 25), Abilgor, Shatov, Musajev (Jevtics, 80), Kvaratszkélia, Makarov (Bakaev, 85), Dezpotovics.

Célok: Despotovich, 53, 89.

Figyelmeztetések: Gigot, 12; Mózes, 20; Zobnin, 37, 45 + 3; Sobolev, 75; Jikia, 87 / Shatov, 7; Begich, 26; Abilgor, 62, 71.

Eltávolítás: Zobnin, 45 + 3 / Abilgor, 71

Játékvezető: Sergey Lapochkin (Szentpétervár)

Február 28., Moszkva. "Otkrytie Bank Arena"