Tartalomjegyzék:

Videó: Krasznodar Nem Először Veszített 2021-ben

Videó: Почему сборная Италии по футболу играет в синей форме история 2024, Április
Anonim

Az orosz bajnokság 20. fordulójának mérkőzésén az Ural nem tudta legyőzni Krasznodart. A találkozó 2: 2-es eredménnyel zárult.

Ez volt Krasznodar első sorsolása 2021-ben. Előtte a bikák kétszer is vereséget szenvedtek a Dynamo Zagreb ellen az Európa Liga 1/16-os döntőjében (2: 3, 0: 1), Szocsi ellen pedig az Orosz Kupa 1/8-os döntőjében szenvedtek vereséget (1: 2). Az Ural meghosszabbította három bajnoki sorozatát az orosz bajnokságban. Előtte Jekatyerinburg döntetlent játszott a CSKA-val (2: 2), Tambovval (1: 1), Rubinnal (0: 0).

A Spartak sorozatban negyedik vereségét szenvedte el, elveszítette Rubint

Nyolc orosz jelent meg Krasznodar kezdőcsapatában, a jelenlegi határértéknek legalább háromnak kell lennie.

A Bikák már a találkozó 12. percében megszerezték a vezetést. Magomed-Szapi Szulejmánov kitüntette magát. A csatár számára ez a szezon ötödik gólja.<>

20 perc elteltével a találkozó házigazdáinak kényszerű cserét kellett végrehajtaniuk, a védő Jevgenyij Csernov megsérült. Ehelyett az újonc Ambroise Oyongo lépett pályára, de a második félidő elején lecserélték.

Pár perccel később Igor Szmolnyikov durván megsértette a szabályokat és kiöntötte a második sárga lapot, ezt Sergey Karasev játékvezető eltávolította a pályáról.

A második félidő elején Ural egyenlített. A gólt Rafal Augustynyak szerezte.

Hét perccel később a lengyel duplát szerzett.

A 86. percben a bikák ki tudták egyenlíteni az eredményt Remi Cabella góljának köszönhetően.

A döntetlen eredményeként az Ural megerősítette pozícióját az orosz bajnokság 12. helyén. "Darázsok" számlájára 22 pont. Krasznodar feljött a nyolcadik helyre. A „bikák” vagyonának 31 pontja van.

A következő fordulóban az Ural az Ufa, a Krasznodar pedig a Spartak ellen játszik. Mindkét mérkőzésre március 7-én kerül sor. Az első találkozó 14.00 órakor kezdődik, a második pedig moszkvai idő szerint 19.00 órakor.

Orosz bajnokság. 20. forduló

Krasznodar - Ural - 2: 2

Krasznodar: Agkatszev - Csernov (Oyongo, 32, Martynovich, 46), Sorokin, Kayo, Szmolnyikov - Klasson, Gazinsky, Olsson (Viljena, 63), Szulejmánov (Kabella, 72) - Ionov, Ari (Wanderson, 63)

Urál: Godzyur - Kalinin, Strandberg, Rykov, Kulakov - Augustynyak, Jovichich (Mishkich, 46) - El-Kabir (Maksimenko, 84), Bikfalvi, Ibrahimay (Gadzhimuradov, 75) - Pogrebnyak (Panyukov, 68)

Célok: Szulejmánov, 12 (1: 0); Augustynyak, 52 (1: 1); 59 (1: 2); Cabella, 86 (2: 2)

Figyelmeztetések: Szmolnyikov, 26 / Jovicic, 4; Rykov, 48

Törlések: Szmolnyikov, 35 (második sárga lap)

Játékvezető: Szergej Karasev (Moszkva)